Nové filmy na DVD

20.10.2017 13:46

Všechno nebo nic (romantický film podle bestselleru Evity Urbaníkové, pohledné třicítky Linda a Vanda hledají toho pravého)

Poster undefined 
								Všechno nebo nic

 

Psí poslání (dobrodružný film - Všichni psi jednou přijdou do nebe ... Ale nejdříve musí splnit své poslání.)

Poster undefined 
								Psí poslání

 

Špunti na vodě (rodinná komedie - Desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků...)

Poster undefined 
								Špunti na vodě

 

Masaryk (drama - Příběh se věnuje osudům velvyslance a pozdějšího československého ministra zahraničí Jana Masaryka v době před druhou světovou válkou.)

Poster undefined 
								Masaryk

 

Lichožrouti (rodinný animovaný dobrodružný film - o radostech a strastech zlodějů ponožek a jejich soužití s námi lidmi)

poster

 

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (animovaný dobrodružný film - o dospívající dívce, která směle vyplouvá na Tichý oceán, aby zachránila svůj lid. Během cesty se Vaiana setkává s kdysi mocným polobohem Mauim, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní a překoná mnohá nebezpečí.)

Poster undefined 
								Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

 

Hledá se Dory (animovaná pohádka - Další úžasné podmořské dobrodružství plné humoru, fantazie a lásky. Zapomnětlivá modrá rybka Dory se jednou rozpomene, že i ona má rodiče, kteří po ní možná někde pátrají. Společně s Marlinem a Nemem se vydává svou rodinu hledat.)

 

Malý princ (animovaná pohádka - První celovečerní animovaná adaptace slavného díla o přátelství, lásce a skutečném štěstí. Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou ukázal Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.)

 

Lego Friends - Kámošky napořád (animovaná pohádka - Do Heartlake City zavítá popová hvězda Livi a přátelství dívek čeká zkouška. Když Livin manažer ukradne pětici našich kamarádek jejich hit Girlz, je čas na rafinovaný plán. Dívky se snaží povědět Livi pravdu o jejím nejnovějším singlu. Přitom zjistí, že sláva není všechno a že nejvzácnější věc na světě je přátelství.)

Poster undefined 
								Friends (TV seriál)

 

Sofie První a královské dcery (animovaná pohádka - Vůbec poprvé můžete na jediném DVD najít všechny své oblíbené princezny.)

DVD: Sofie První: A královské dcery

 

Gangster Ka (český thriller - Film zkoumá mechanismus organizovaného zločinu, vnáší světlo do šesti miliardového tunelu a snaží se objektivně ukázat zrod skutečného gangstera.)

 

V hlavě (animovaný rodinný film - Už jste někdy přemýšleli, co se odehrává lidem v hlavě? V řídícím centru jedenáctileté Riley má napilno 5 emocí. Velí jim lehkomyslná optimistka Radost. Snaží se, ale byla Riley stále šťastná. Musí ale spolupracovat s kolegy: emocemi Strachem, Hněvem, Znechucením a Smutkem.)

 

Nebezpečné pokušení (horor/thriller - Dvojice mladých dívek vpadne do poklidného života šťastně ženatého muže a převrátí ho úplně naruby.)

poster

 

Mission Impossible - Národ grázlů (akční film - CIA nechává zavřít elitní tajnou vládní službu IMF a agent Ethan Hunt a jeho tým závodí s časem, aby zastavili Syndikát, vražednou síť zběhlých agentů. Aby Ethan zabránil teroristické hrozbě, musí se spojit s tajemnou agentkou, jejíž loajalita je nejistá, a čelit nejnemožnější misi vůbec.)

Poster undefined 
							Mission Impossible – Národ grázlů

 

Terminator Genisys (akční film - Velitel hnutí odporu John Connor posílá vojína Kylea Reese zpět do roku 1984, aby zachránil jeho matku, Sáru Connorovou. Ukáže se ale, že nečekané události změnily minulost, a je tak ohrožena budoucnost celého lidstva. Reese se musí spojit se Sárou a jejím ochráncem, aby zachránili svět a zabránili dalšímu vývoji terminátorů.)

Poster undefined 
							Terminator Genisys

 

Popelka (animovaný film - Klasická Disneyho pohádka v nové kvalitě. Popelka věří, že se její sny jednou uskuteční. Stačí pomoc od kamarádů myšek, mávnutí kouzelné kmotřiččiny hůlky a z Popelčiných hadrů se rázem stanou krásné šaty a ona se může odebrat na královský bál. Když ale na hodinách odbije půlnoc, kouzlo přestane účinkovat a zůstane z něj jediný křišťálový střevíček ... jediný klíč k nejklasičtějšímu pohádkovému konci všech dob.)

Poster k filmu 
							Popelka

 

Popelka (rodinný film, hraný - Disneyho Popelka je moderní klasikou. Přes nevlídné chování macechy a nevlastních sester si oduševnělá Elka odmítá zoufat a mstít se. Jednoho dne uprostřed lesů potkává Elka mladíka, který smýšlí stejně jako ona, a rozhodne se vzít osud do svých rukou a setkat se s ním znovu.)

Poster k filmu 
							Popelka

 

San Andreas (katastrofický film - Potom, co o sobě dá vědět nechvalně známý tektonický zlom San Andreas a vyvolá v Kalifornii zemětřesení o síle více než 9 stupňů Richterovy škály, vydají se pilot záchranného vrtulníku a jeho brzy již bývalá žena z Los Angeles do San Francisca zachránit svou jedinou dceru. Jejich riskantní cesta na sever je ale jenom začátek. A když už se jim zdá, že mají to nejhorší za sebou ... vypukne opravdové drama.)

Poster k filmu 
							San Andreas

 

Vybíjená (komedie podle Michala Viewegha - Film vypráví v několika časových rovinách příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturentském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života.)

poster

 

Kód Enigmy (životopisný válečný film - V zimě roku 1952 dostala britská policie hlášení o vloupání do domu profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga, který byl obviněn ze sexuálních přestupků a čekal ho zničující soudní proces. Téměř nikdo ze zúčastněných nevěděl, že jde o válečného hrdinu, který se spolu s týmem podílel na prolomení kódu legendárního německého šifrovacího stroje Enigma. Příběh matematického génia, který díky svému úžasnému talentu pomohl zkrátit 2. světovou válku a zachránil tak tisíce lidských životů.)

Poster k filmu 
						Kód Enigmy

 

Velká šestka (animovaný rodinný film - Emocemi nabité komediální dobrodružství o Baymaxovi, roztomilém robotu-kamarádovi a parťákovi geniálního konstruktéra robotů Hiro Hamady. Nečekaným katastrofálním sledem událostí se oba ocitnou uprostřed nebezpečné hry odehrávající se v ulicích San Fransokya.)

 

Poster k filmu 
						Velká šestka

 

Interstellar (sci-fi - Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.)

Poster k filmu 
						Interstellar

 

Americký sniper (akční drama - Chris Kyle má za úkol chránit své druhy ve zbrani, jenže brzy se z něj stává hlavní terč povstalců. Navzdory nebezpečí i obětem ze strany rodiny se Chris zúčastní čtyř traumatizujících misí v Iráku, po návratu k manželce Taye a dětem ale zjišťuje, že na válku nedokáže zapomenout.)

Poster k filmu 
						Americký sniper

 

Spongebob ve filmu: Houba na suchu (animovaný rodinný - Na misi k záchraně svého světa se Spongebob v kalhotách vůbec poprvé vydá do toho našeho! Když pirát Hambivous ukradne tajný recept na oblíbený krabí hambáč, Spongebob a jeho kamarádi se musí spojit, aby ho získali zpátky.)

 

Hobit: Bitva pěti armád (fantasy - velkolepý závěr trilogie Hobit)

Poster k filmu 
						Hobit: Bitva pěti armád

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvonilka a tvor Netvor (animovaný - dobrodružství víly Zvonilky z Hvězdné roklinky, která chce spolu s ostatními kamarádkami zachránit obrovského tvora z pradávné legendy)

Poster k filmu 
						Zvonilka a tvor Netvor (video film)
 


 

 

 

 

 

 

Fotograf (česká tragikomedie - V příběhu volně inspirovaném osudy světoznámého českého fotografa Jana Saudka se vracíme k některým zásadním křižovatkám života umělce obdařeného nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní.)

 

7 trpaslíků (animovaná pohádka - Bobo, nejmladší ze sedmi trpaslíků, nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu, a tak naplnil kletbu zlé čarodějnice. Touto drobností totiž poslal celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů musí stůj co stůj chybu napravit.)

 

Flintstoneovi a Mela doby kamenné (animovaná pohádka - Když Fred ztratí peníze na rodinnou dovolenou, bleskne mu hlavou další z jeho šílených nápadů: rozhodne se je získat zpět při sportovním utkání ...)

 

Míša Kulička (klasický loutkový seriál pro nejmenší děti - příběhy malého nezbedného medvídka Míši Kuličky, jeho mámy medvědice Barbory a chalupníka Vasila)

 

Tři bratři (filmová hudební pohádka - Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska ...)

 

Šmoulové - To nejlepší 1, 2 (animovaná pohádka - Šmoulové si žijí svým bezstarostným životem, který jim věčně kazí zlý černokněžník Gargamel a  jeho kocour Azrael.)

 

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (animovaná pohádka - Milý příběh plný dobrodružství a akce vám představí partu elitních hasičských letadel, kteří jsou oddaní ochraně historického národního parku Piston Peak.)

 

Transformers - Zánik (akční film - Lidstvo čelí nové hrozbě a bojuje o přežití. Optimus Prime a Autoboti musejí zachránit svět. Budou ale potřebovat spojence, protože s pomocí vlády tentokrát nemohou počítat. Jedním z nich bude i vynálezce Cade Yeager a neohrožení Dinoboti.)

 

Zloba - Královna černé magie (fantasy pohádka - Zatím nezpracovaný příběh pověstné zlé královny z Disneyho Šípkové Růženky popisuje zradu, která proměnila královnino čisté srdce v kámen. Hnána touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhá královna Zloba krutou kletbu na novorozené lidské dítě, dceru krále, princeznu Autoru. ... )

 

Pojedeme k moři (rodinný film, Tomášovi je jedenáct a chce se stát filmovým režisérem. Když dostane kameru, začne točit o tom, co zná: o kamarádovi Harisovi a své rodině ... Záhy ale narazí na rodinné tajemství, které chce odhalit.)

 

Strážci galaxie (akční komedie - Odvážný dobrodruh Peter Quill se musí bránit neúprosným nájemným zabijákům a následně zachraňuje existenci galaxie, která čelí bezprostřední hrozbě.)

 

Zejtra napořád (česká komedie - Každou noc milióny lidí usínají s tím, že změní svůj život. Petr Kraus je jedním z toho miliónu. Cestuje za prací do Číny, kde zařizuje výrobu zboží pro své zákazníky. Získá zakázku od člověka, který mu není úplně sympatický, ale pustí se do práce. Mezitím si domluví několik schůzek naslepo a věří, že potká někoho, kdo mu změní život. ... )

 

Dědictví aneb kurvaseneříká (česká komedie - pokračování úspěšné komedie Dědictví aneb kurvahošigutntág - k DVD připojena remasterovaná verze - Vlastička umřela. Teď je zase Bohuš sám. A smutný. Po sedmi letech se zase napije. A bude to jízda, během které se bláznivě zamiluje do herečky, málem se stane filmovým producentem a majitelem zámku.)

 

Fair Play (drama - Osmdesátá léta v Československu. Mladičká sprinterka Anna se stává členkou Střediska vrcholového sportu. Její matka a trenér věří, že splní kvalifikační limit a postoupí na olympijské hry. Vybočením ze světa tvrdého sportovního drilu je pro Annu pouze milostný vztah s Tomášem. Anně začnou být bez jejího vědomí podávány anabolické steroidy. Anna se dozvídá pravdu a hodlá dál trénovat bez nich. Situace se ale komplikuje. ...)

 

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (komedie - Allanu Karlssonovi je 100 let. V domově důchodců, kde v tomto věku tráví svůj čas, pro něj chystají velkou narozeninovou oslavu. Ale vitální stařík ještě nechce zůstat v bačkorách v křesle. Rozhodne se pro útěk. Poté, co vyleze z okna, se vydává na úžasný a naprosto nepředvádatelný výlet ...)

 

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců (animovaný - Na malebném lesním paloučku se jednoho dne rozhoří nepřátelství mezi koloniemi černých a červených mravenců. Příčinou sporu jsou zbytky jídla z pikniku, které tam zanechal mladý pár. Najednou se uprostřed znepřátelených stran objeví odvážná beruška. ... Vydejte se na cestu plnou dobrodružství, přátelství a fantazie, do světa těch nejdrobnějších Mrňousků.)

 

10 pravidel - Jak sbalit holku (česká komedie Karla Janáka - Hlavní hrdina Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý vědátor, jehož největší láskou jsou hvězdy. Jeho dráhu mu však náhle překříží dívka snů a Marek se beznadějně zamiluje. V tento moment se do věci odhodlaně obouvají jeho nejlepší přátelé a otec. Společně připravují Markovi plán, jak najít cestu k milované dívce.)

 

Lego příběh (rodinná akční pohádka - Příběh sleduje obyčejnou, poslušnou, zkrátka naprosto průměrnou minifigurku jménem Emmet, kterou začnou omylem považovat za mimořádného hrdinu a za klíč k záchraně světa.)

 

Captain America - Návrat prvního Avengera (akční, od 12 let - Captain America se znovu zamotává do sítě intrik, které sužují celý svět.)

 

Zvonilka a piráti (animovaný - Cílevědomá víla Zarina uteče z Hvězdné roklinky a spojí se s piráty, kteří z ní učiní kapitánku lodi. Zvonilka s přáteli se vydává Zarinu najít a čeká je boj s piráty pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se vyklube sám slavný Kapitán Hook.)

 

Příběh kmotra (thriller - Mezi vrcholnou politikou a organizovaným zločinem leží často jen tenká hranice. Někteří ji překročí.)

 

Chladnokrevný (kriminální thriller - Sourozenci Addison (Eric Bana) a Liza (Olivia Wilde) jsou na zběsilém útěku z kasína, které právě vyloupili. Cestou havarují a na místě zůstává mrtvý policista...)

 

Prodloužený víkend (romantický příběh v hlavních rolích s Kate Winslet a Joshem Brolinem - Adele a Frank se potkají za velmi neobvyklých okolností, neznají se, ale něco je k sobě přitahuje.)

 

Ledové království (animovaná pohádka - Studio Disney přichází s ledovou verzí jedné z nejlegračnějších a nejvřelejších pohádek. Neohrožená optimistka Anna se vydává na velkolepou cestu. Společně s otrhaným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem hledají Anninu sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila uprostřed věčné zimy ledové království zvané Arendelle.)

Jack Ryan: V utajení (akční thriller - Agent CIA Jack Ryan se musí rychle proměnit z ekonomického analytika na akčního hrdinu, aby zastavil ničivé řádění teroristů, kteří se chystají zaútočit na USA.)

 

Sofie První - Plovoucí zámek (Sofie má amulet, díky kterému se může stát mořskou vílou. Plovoucí palác její rodiny zakrývá slunce a ohrožuje tak celé království mořských víl. Dokáže ho Sofie s pomocí princezny Ariel přemístit?)

Ostatní filmy na DVD si můžete vyhledat v Katalogu knih a DVD  Městské knihovny Milovice