Nové filmy na DVD

07.12.2017 09:00

Valerian a město tisíce planet (sci-fi - Valerian a Laureline jsou speciální vládní agenti pro správu lidských území a jejich úkolem je udržovat pořádek v celém vesmíru.)

 

Balerína (animovaný - Film vypráví příběh Félicie, mladé osiřelé dívky, jejíž největší vášní je tanec. S pomocí svého nejlepšího přítele Victora se jí podaří uprchnout ze sirotčince a vydat se na dlouhou cestu do Paříže, kde na ni čeká mnoho nelehkých úkolů a zajímavých setkání. Zábavný a dojemný film o přátelství, sebedůvěře a rodinných poutech.)

 

Piráti z Karibiku. Salazarova pomsta (dobrodružný - V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara, kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka.)

 

Všechno nebo nic (romantický film podle bestselleru Evity Urbaníkové, pohledné třicítky Linda a Vanda hledají toho pravého)

Poster undefined 
								Všechno nebo nic

 

Psí poslání (dobrodružný film - Všichni psi jednou přijdou do nebe ... Ale nejdříve musí splnit své poslání.)

Poster undefined 
								Psí poslání

 

Špunti na vodě (rodinná komedie - Desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků...)

Poster undefined 
								Špunti na vodě

 

Masaryk (drama - Příběh se věnuje osudům velvyslance a pozdějšího československého ministra zahraničí Jana Masaryka v době před druhou světovou válkou.)

Poster undefined 
								Masaryk

 

Lichožrouti (rodinný animovaný dobrodružný film - o radostech a strastech zlodějů ponožek a jejich soužití s námi lidmi)

poster

 

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (animovaný dobrodružný film - o dospívající dívce, která směle vyplouvá na Tichý oceán, aby zachránila svůj lid. Během cesty se Vaiana setkává s kdysi mocným polobohem Mauim, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní a překoná mnohá nebezpečí.)

Poster undefined 
								Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

 

Hledá se Dory (animovaná pohádka - Další úžasné podmořské dobrodružství plné humoru, fantazie a lásky. Zapomnětlivá modrá rybka Dory se jednou rozpomene, že i ona má rodiče, kteří po ní možná někde pátrají. Společně s Marlinem a Nemem se vydává svou rodinu hledat.)

 

Malý princ (animovaná pohádka - První celovečerní animovaná adaptace slavného díla o přátelství, lásce a skutečném štěstí. Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou ukázal Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.)

 

Lego Friends - Kámošky napořád (animovaná pohádka - Do Heartlake City zavítá popová hvězda Livi a přátelství dívek čeká zkouška. Když Livin manažer ukradne pětici našich kamarádek jejich hit Girlz, je čas na rafinovaný plán. Dívky se snaží povědět Livi pravdu o jejím nejnovějším singlu. Přitom zjistí, že sláva není všechno a že nejvzácnější věc na světě je přátelství.)

Poster undefined 
								Friends (TV seriál)

 

Sofie První a královské dcery (animovaná pohádka - Vůbec poprvé můžete na jediném DVD najít všechny své oblíbené princezny.)

DVD: Sofie První: A královské dcery

 

Gangster Ka (český thriller - Film zkoumá mechanismus organizovaného zločinu, vnáší světlo do šesti miliardového tunelu a snaží se objektivně ukázat zrod skutečného gangstera.)

 

V hlavě (animovaný rodinný film - Už jste někdy přemýšleli, co se odehrává lidem v hlavě? V řídícím centru jedenáctileté Riley má napilno 5 emocí. Velí jim lehkomyslná optimistka Radost. Snaží se, ale byla Riley stále šťastná. Musí ale spolupracovat s kolegy: emocemi Strachem, Hněvem, Znechucením a Smutkem.)

 

Nebezpečné pokušení (horor/thriller - Dvojice mladých dívek vpadne do poklidného života šťastně ženatého muže a převrátí ho úplně naruby.)

poster

 

Mission Impossible - Národ grázlů (akční film - CIA nechává zavřít elitní tajnou vládní službu IMF a agent Ethan Hunt a jeho tým závodí s časem, aby zastavili Syndikát, vražednou síť zběhlých agentů. Aby Ethan zabránil teroristické hrozbě, musí se spojit s tajemnou agentkou, jejíž loajalita je nejistá, a čelit nejnemožnější misi vůbec.)

Poster undefined 
							Mission Impossible – Národ grázlů

 

Terminator Genisys (akční film - Velitel hnutí odporu John Connor posílá vojína Kylea Reese zpět do roku 1984, aby zachránil jeho matku, Sáru Connorovou. Ukáže se ale, že nečekané události změnily minulost, a je tak ohrožena budoucnost celého lidstva. Reese se musí spojit se Sárou a jejím ochráncem, aby zachránili svět a zabránili dalšímu vývoji terminátorů.)

Poster undefined 
							Terminator Genisys

 

Popelka (animovaný film - Klasická Disneyho pohádka v nové kvalitě. Popelka věří, že se její sny jednou uskuteční. Stačí pomoc od kamarádů myšek, mávnutí kouzelné kmotřiččiny hůlky a z Popelčiných hadrů se rázem stanou krásné šaty a ona se může odebrat na královský bál. Když ale na hodinách odbije půlnoc, kouzlo přestane účinkovat a zůstane z něj jediný křišťálový střevíček ... jediný klíč k nejklasičtějšímu pohádkovému konci všech dob.)

Poster k filmu 
							Popelka

 

Popelka (rodinný film, hraný - Disneyho Popelka je moderní klasikou. Přes nevlídné chování macechy a nevlastních sester si oduševnělá Elka odmítá zoufat a mstít se. Jednoho dne uprostřed lesů potkává Elka mladíka, který smýšlí stejně jako ona, a rozhodne se vzít osud do svých rukou a setkat se s ním znovu.)

Poster k filmu 
							Popelka

 

San Andreas (katastrofický film - Potom, co o sobě dá vědět nechvalně známý tektonický zlom San Andreas a vyvolá v Kalifornii zemětřesení o síle více než 9 stupňů Richterovy škály, vydají se pilot záchranného vrtulníku a jeho brzy již bývalá žena z Los Angeles do San Francisca zachránit svou jedinou dceru. Jejich riskantní cesta na sever je ale jenom začátek. A když už se jim zdá, že mají to nejhorší za sebou ... vypukne opravdové drama.)

Poster k filmu 
							San Andreas

 

Vybíjená (komedie podle Michala Viewegha - Film vypráví v několika časových rovinách příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturentském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života.)

poster

 

Kód Enigmy (životopisný válečný film - V zimě roku 1952 dostala britská policie hlášení o vloupání do domu profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga, který byl obviněn ze sexuálních přestupků a čekal ho zničující soudní proces. Téměř nikdo ze zúčastněných nevěděl, že jde o válečného hrdinu, který se spolu s týmem podílel na prolomení kódu legendárního německého šifrovacího stroje Enigma. Příběh matematického génia, který díky svému úžasnému talentu pomohl zkrátit 2. světovou válku a zachránil tak tisíce lidských životů.)

Poster k filmu 
						Kód Enigmy

 

Velká šestka (animovaný rodinný film - Emocemi nabité komediální dobrodružství o Baymaxovi, roztomilém robotu-kamarádovi a parťákovi geniálního konstruktéra robotů Hiro Hamady. Nečekaným katastrofálním sledem událostí se oba ocitnou uprostřed nebezpečné hry odehrávající se v ulicích San Fransokya.)

 

Poster k filmu 
						Velká šestka

 

Interstellar (sci-fi - Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.)

Poster k filmu 
						Interstellar

 

Americký sniper (akční drama - Chris Kyle má za úkol chránit své druhy ve zbrani, jenže brzy se z něj stává hlavní terč povstalců. Navzdory nebezpečí i obětem ze strany rodiny se Chris zúčastní čtyř traumatizujících misí v Iráku, po návratu k manželce Taye a dětem ale zjišťuje, že na válku nedokáže zapomenout.)

Poster k filmu 
						Americký sniper

 

Spongebob ve filmu: Houba na suchu (animovaný rodinný - Na misi k záchraně svého světa se Spongebob v kalhotách vůbec poprvé vydá do toho našeho! Když pirát Hambivous ukradne tajný recept na oblíbený krabí hambáč, Spongebob a jeho kamarádi se musí spojit, aby ho získali zpátky.)

 

Hobit: Bitva pěti armád (fantasy - velkolepý závěr trilogie Hobit)

Poster k filmu 
						Hobit: Bitva pěti armád

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvonilka a tvor Netvor (animovaný - dobrodružství víly Zvonilky z Hvězdné roklinky, která chce spolu s ostatními kamarádkami zachránit obrovského tvora z pradávné legendy)

Poster k filmu 
						Zvonilka a tvor Netvor (video film)
 


 

 

 

 

 

 

Ostatní filmy na DVD si můžete vyhledat v Katalogu knih a DVD  Městské knihovny Milovice