Lovci perel

27.09.2018 14:29

Přijďte do knihovny a staňte se lovci perel. Městská knihovna Milovice vyhlašuje čtenářskou hru pro dětské návštěvníky. Hra s názvem Lovci perel je určena pro děti ve věku do 15 let a jejím cílem je rozvoj čtenářské gramotnosti.

Jestliže patříte k milovníkům knížek a příběhů, neváhejte a zapojte se do čtenářské hry, ve které si zahrajete na lovce perel. V průběhu celého školního roku sbírejte perly, které dostanete za přečtení knížek – perlorodek, a buďte trošku aktivní. Za dobře zodpovězené otázky z hrací karty si navléknete svou dlouhou šňůru perel! Hra začíná 17. září 2018 a přihlásit se mohou všichni registrovaní čtenáři dětského oddělení (noví i ti stávající), kteří chtějí zažít dobrodružství ve světě knih. Před začátkem letních prázdnin vše spočítáme a vyhlásíme nejúspěšnější čtenáře, kteří dostanou zajímavé věcné ceny.

Pravidla soutěže: V knihovně se nacházejí knihy, které jsou na hřbetu označeny oranžovou samolepkou. Čtenář získá perlu za každou přečtenou takto označenou knihu a správně zodpovězené otázky k ní, které ověřují, jestli četl pozorně; podmínkou je také vrácení půjčených knih do jednoho měsíce.

Podrobnosti zde: Lovci perel